16 günde neler oldu?

16 günde 21 kişiden işlerim için ihtiyacım olan desteği sağlayabileceklerine dair haber geldi.

16 günde 13 kişi para hediyelerini uçurdu. Toplamda 1.000 TL uçtu.  Desteklemek isteyen diğer canlardan da yakında bana para uçuracaklarına dair duyumlar aldım :)

16 günün sonunda devasa çalışma masam ve tabure demek için çok büyük olan güzeller güzeli sandalyelerim eve geldiler, yerlerine yerleştiler. Hatta ilk çalışmayı, sırf bana destek olmak için arkadaşlarına hediye etmek üzere bana siparişler veren annemle yaptık.

DSC_7074Annem ayrıca hediyeleriyle de beni rahatlattı, artık eşyalarım kolilerde değil güzel muhafaza kutularında duruyor.

Küçücük değişiklikler, büyücek değişiklikler hepsi çok kıymetli ve beni çocuk gibi sevindiriyor.

Bunun yanı sıra tabii zorluklar, küçük aksaklıklar da oluyor. Mesela marangoz İbrahim Abi’nin tezcanlılığı masayı düşündüğüm gibi banyoya yerleştirememe sebep oldu. Aslında gelip ölçüleri kendisi almıştı ama milimetrik de değil baya santimetrik hatalar olmuş. Önce epey bir sıkıldım sonra banyoya tekrar alıcı gözüyle baktım ve  hem ışığın hem içerideki havanın yazın yetersiz geleceğini farkettim. İstesem de keyifle, huzurla ve sağlıkla çalışmam zor olacakmış. Şimdilik çalışmaları evin çok da kullanılmayan koridorunda (fotoğrafta da görülüyor)  yapmaya karar verdim. Artık bu koridorun da anlatacağı hikayeler olacak!

Duygularımı da nasıl anlatsam ki size? Kocaman bir ailem olduğunu bildiğim için rahatlıkla bu destek çağrısını yapmıştım zaten. Orada olduğunuzu biliyordum! Ve gönderdiğiniz mesajlarla, para armağanlarıyla, ilginizle bir o kadar daha desteklenmiş hissediyorum şimdi.

Çok zenginim öyle böyle değil. Sağolun! :)

Destek çağrım devam ediyor, güncellemeleri de yine buradan paylaşacağım.

 

 

16 günde neler oldu?” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s