Teşekkürler!

1 ay önce sizden hediyeleşmemizi istemiştim.

Bana yolladığınız para ile hem bolobolo topluluğunun hem de burcu’nun işlerinin bir parçası olacaktınız ben de size ‘çam sakızı, çoban armağanı’ yapabildiklerimden gönderecktim.

Sadece para yollamanız gerekmiyordu elbette. Sayamadığım kadar çok kişi bu çağrımı kendi çevresiyle paylaştı,  erişemeyeceğim yerlere ses olmamı sağladı. Evdeki canım arkadaşlarımın manevi desteğinin,  cesaretlendirmesinin, dağınıklığıma göz yummalarının bedeli ise ölçülemez. Emre bununla da kalmadı -komik çocuk-, zaten kazancımız bir, harcamamız bir yediğimiz içtiğimiz bir, bir de kalktı 50 TL yolladı hesabıma… İşte bunun gibi harika hikayelere sahibim ve her gün bir yenisi ekleniyor.

Teşekkürler!

32 kişiden, para yoluyla destek olmak istediğine dair mesaj geldi. Bir kısmı ulaştırdı, bir kısmı kendi süreçlerine göre istedikleri zaman gönderecekler.

Peki bu 1 ayda ne yaptık biliyor musunuz? İşe güce keyifle koyulabilmem için ihtiyacım olan asgari tutarı aşarak, toplam 1.800 TL topladık.

Teşekkürler!

Artık çağrımın sonlandığını duyurabilirim :)

Bu arada size yollayacağım hediyelerimi çok beğenin istiyorum. Hatta o kadar çok beğenin ki -hikayesiyle birlikte- bunları dolaşıma açın istiyorum. Mesela 1 yıl kullandınız sonra verin onu çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza ve sonra o da kullansın 1 yıl ve versin hikayesiyle birlikte bir başka arkadaşına… Dolaşsın dursun birlikte yarattığımız bu güzellik.

Teşekkürler!

Şimdik neler halloldu onu söyleyeyim:

Masa, sandalye, leğen, kutu vb. acil şeyler cepte.

İstanbul’dan Neslihan ve Zeynep bana patik kalıbı ayarlamak için çok çaba sarfediyorlar, yakında o da hallolur böylece en çok zevk aldığım işi daha sık yapabilirim.

Yün için ise biraz bekleyeceğim. Elimdeki mevcut yünü boyayıp kalan miktara göre ustama telefon açacağım. Sonra bir de köyden gelen bir çuval kuzu yünü var, bakalım onu istediğim gibi işleyebilecek miyim….

Boya konusu hala tüm hassasiyetiyle orada duruyor. Ah keşke şu tabii boyalara ulaşabilsem. Nasıl uygulayacağımı öğrensem? Nilüfer, Oygar? Orada mısınız? Sizin yapabileceğiniz bir şey var mıdır bu konuda? :) Neyse sırası gelmişken İnternetten tanıştığım Beste Pekoz’un doğal boya ve kumaş boyama atölyesine gitmek için sabırsızlandığımı da belirteyim. Belki yolladığınız destekler sayesinde o atölyenin ücretini de çıkartabileceğim.

Gelen ve çağrımı sonlardırsam da gelmeye devam edeceğini hissettiğim bu maddi destekler, siparişler, çalışma alanımda göz ardı ettiğim, ertelediğim, ikinci plana ittiğim ihtiyaçlarımı da karşılamama yardımcı oluyor. Küçücük ama küçücük şeylerin ne kadar büyük etkilerinin olduğunu görmek beni çok etkiliyor ve rahatlatıyor.

Teşekkürler!

Müthiş bir keyifle çalışır oldum, eskisi kadar yalnız da hissetmiyorum artık.

Bolobolo topluluğuna ve Burcu’nun İşleri’ne el uzatan, sesine ses, bereketine bereket katan, sevgisi ve ilgisiyle destekleyen herkese, her cana şükran…

Fotoğraf: Filiz TelekFotoğraf: Filiz Telek

Teşekkürler!” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s